У прямому ефірі: Каспрук запитав Осачука про ремонт вулиці Хотинської – голова ОДА відповіді не дав.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук під час прямого ефіру у Facebook голови ОДА Сергія Осачука поцікавився в чиновника щодо фінансування капітального ремонту вулиці Хотинської. Однак мер Чернівців відповіді на це питання не отримав.

 Осачук розпочав прямий ефір, який напередодні анонсувався як такий, що буде присвячений відповідям на запитання користувачів соцмережі Facebook.

У ході онлайн-трансляції в коментарях під прямим ефіром з’явилися кілька дописів міського голови Олексія Каспрука, який запитав у Осачука щодо грошей, які уряд, за наполегливості Чернівецької ОДА, може виділити на капітальний ремонт вулиці Хотинської в Чернівцях.

У прямому ефірі: Каспрук запитав Осачука про ремонт вулиці Хотинської – голова ОДА відповіді не дав

 

У прямому ефірі: Каспрук запитав Осачука про ремонт вулиці Хотинської – голова ОДА відповіді не дав

Однак голова ОДА не зачитував запитання під трансляцією й не надав відповіді на них. Натомість, посадовець упродовж усього прямого ефіру зачитував запитання із аркушів паперу на столі і давав відповіді тільки на них.

Напередодні Осачук заявляв, що даватиме відповіді на запитання з коментарів користувачів соцмережі.

“Ви зможете задати свої питання у прямому ефірі, або надіслати їх до нашої прес-служби заздалегідь. І це не обов’язково мають бути питання, пов’язані виключно із коронавірусною інфекцією. Все, що вас цікавить про роботу ОДА, про життя на території нашої області – з радістю з вами поспілкуюся”, – повідомив голова ОДА у вчорашньому прямому ефірі.

Раніше повідомлялося, що вулицю Хотинську в Чернівцях планують передати із комунальної в державну власність.