Високі рейтинги диверсанта Пальчевського – біда українців нічому не вчить

Саме в клініці Пальчевського «Євролаб» – Зеленському й намалювали «переддебатні» аналізи на вміст в організмі наркотичних речовин – совпадєніє? Не думаєм, оскільки Зе дуже щедро тепер віддячує Пальчевському… Український світ

Високі рейтинги диверсанта Пальчевського - біда українців нічому не вчить

Друзі, тут нєкто Пальчевський, кажуть, має чи то 9% чи то 11% рейтингу. Вам що, війни на Донбасі мало?

Нагадаю, справу проти власника “Євролабу” Пальчевського СБУ розслідувало за статтею 113 Кримінального Кодексу “Диверсія – Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій, епізоотій чи епіфітотій”.

Як відомо, Пальчевський – випускник кузні російських шпигунів – воєнного інституту іноземних мов. У Росії Пальчевський очолював партію разом із шпигунським куратором росіянки Бутіної, яку нещодавно судили в США за шпигунство.

Йому постійно відкриті двері для великих ефірів на каналах кума Путіна.

А нещодавно мені абсолютно неполітичні люди розказали історію, яку я вважав би вигадкою, якби не все вищенаведене. Сидить собі тітонька у дорогому кафе, коли до неї підсідає “відний мущіна” і просить її вдавати з ним знайомство, поки він, мовляв, “стежить за колишньою дружиною”. Він і справді за кимось стежив. Тітонька посиділа, повдавала, а потім вмикає телевізор, канал кума Х-ла, аж тут – він.

Чую, недопрацьовує наша контррозвідка.

Олександр Палій

Новини Партнерів