Знову жінка-прокурор Буковини

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив керівника Чернівецької обласної прокуратури – Ірину Кравченко

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Чернівецької обласної прокуратури та керівникам правоохоронних і судових органів регіону керівника обласної прокуратури – Ірину Кравченко.

Ігор Мустеца охарактеризував очільницю обласної прокуратури як фахового та принципового керівника: «Загалом в органах прокуратури Ірина Миколаївна працює більше 19 років, а тому її професіоналізм, енергія та наполегливість без сумнівів дозволять забезпечити роботу Чернівецької обласної прокуратури на належному рівні».

Також заступник Генерального прокурора привітав колектив Чернівецької обласної прокуратури з успішним проходженням атестації: «Всі, хто пройшов атестацію, зробили свій свідомий вибір самовіддано працювати в оновленій, справедливій, професійній та ефективній прокуратурі».  

Довідково: Ірина Кравченко розпочала роботу в органах прокуратури в 2001 році. За цей час обіймала різні посади в органах прокуратури Запорізької області, прокуратури м Києва та Генеральній прокуратурі України. З січня по вересень 2020 року обіймала посаду прокурора відділу роботи з кадрами управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

У 90-х роках прокурором Чернівецької області уже була жінка – Ніндипова.