У мери Чернівців балотуватиметься ексголова облдержадміністрації.

Колишній депутат Верховної ради та ексгубернатор Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук зареєструвався кандидатом в мери Чернівців. Балотуватується самовисуванцем.

Про це Суспільному сказала голова Чернівецької міської ТВК Анжела Саінчук.

“Маю багато ідей, як змінити місто на краще та підвищити рівень життя”, — прокоментував Фищук.

Фищук протягом семи років був головою Кіцманської райдержадміністрації. Пізніше очолював Державну податкову адміністрацію Чернівецької області.

Був членом політичної партії “Фронт Змін”, очолював її обласний осередок. У 2010 році став депутатом Чернівецької обласної ради від цієї партії. У 2012 році був обраний народним депутатом від партії “Батьківщина” від одномандатного округу з центром у Сторожинці.

У 2015 році президент Порошенко призначив Фищука головою Чернівецької облдержадміністрації. У 2018 році Фищук написав заяву на звільнення за власним бажанням. Спочатку в коментарі Суспільному сказав, що не може постійно бути головою ОДА, оскільки ця посада не передається за спадком. Пізніше на засіданні Чернівецької облради заявив, що написав заяву під тиском. Як сказав журналістам Суспільного, його звільнення було пов’язане з начальником митниці Миколою Салагором, якого він хотів звільнити. Водночас, за словами Салагора, їхній конфлікт виник через родичів Фищука, які порушували митне законодавство.

У Олександра Фищука, а також у його доньки та сватів, проводили обшуки у межах кримінального провадження, відкритого за фактом порушення законодавства під час імпорту.

У 2019 році брав участь на виборах до Верховної Ради як висуванець від партії «Сила і честь».

Джерело: https://suspilne.media/64573-u-meri-cernivciv-balotuvatimetsa-eksgolova-oblderzadministracii/

peredplata