Кабмін призначив голову Державної митної служби України

Кабінет Міністрів призначив колишнього гендиректора міжнародного аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна на посаду голови Державної митної служби України.

Про це у Фейсбуці повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

 

“На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень: призначити … Рябікіна Павла Борисовича – головою Державної митної служби України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину)”, – написав Мокан.

Як повідомлялося, 22 жовтня уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов’язків голови Державної митної служби Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Павловського з посади заступника голови ДМСУ. Водночас тимчасове виконання обов’язків голови Держмитслужби було покладено на заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.

28 листопада стало відомо, що Кабінет Міністрів погодив кандидатуру гендиректора міжнародного аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна на посаду голови Державної митної служби України.

Рябікін обіймав посаду генерального директора аеропорту “Бориспіль” з 23 березня 2017 року. До цього працював заступником міністра транспорту і зв’язку, був послом України в Данії, заступником голови КМДА, а також народним депутатом 3,4 та 7 скликань.

Автор: Юрій Коверзнєв