Чернівецька обласна рада вибирає голів провідних комісій від ОПЗЖ, ЄС та “За майбутнє

У Чернівецькій обласній раді обрали голів постійних комісій. Ними стали депутати з шести політичних сил.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного із сесійної зали.

Зокрема, бюджетну комісію очолив депутат “Європейської Солідарності” Іван Шевчук. Він голова правління Вашківецького сільського споживчого товариства.

Головою комісії з управління об’єктами спільної власності обрали Олександра Болтунова. Він депутат “Опозиційної плтворми за життя”, підприємець.

Комісію з питань будівництва та інфраструктури очолюватиме депутат від “Єдиної Альтернативи” Володимир Мороз. Він займається будівельним бізнесом. Є співвласником фірм “Чернівціжитлобуд”, “Буковинська цегла” та заводу будівельних конструкцій. Також володіє фірмою, що займається оптовою торгівлею “Фріз Трейд”.

Депутат “Аграрної партії” Василь Гончар став головою комісії з питань розвитку підприємництва та агропромислового розвитку. Він очолює обласне управління лісового і мисливського господарства.

Головою комісії з питань соцзахисту став Ігор Шкробанець. Він депутат від партії “За майбутнє”, професор медичного університету імені Богомольця.

Депутатка від “Європейської солідарності” Оксана Палійчук очолить комісію з питань освіти та спорту. Раніше вона була директоркою обласного департаменту освіти.

Комісію з питань охорони довкілля очолив Ярослав Бартош. Він депутат “Єдиної Альтернативи”, колишній голова Сторожинецької районної адміністрації.

Депутатка ВО “Батьківщина” Світлана Фочук очолить комісію з питань місцевого самоврядування. Вона підприємиця.

 

Головою комісії з питань інвестицій став депутат зі “Слуги народу” Олексій Грушко. Він експерт з децентралізації, керівник “Агенції регіонального розвитку Чернівецької області”.

peredplata