На нараді в обласній прокуратурі чітко ставилося завдання зробити все можливе, щоби знайти щось на мене особисто, вплинути на мій бізнес, – мер Чернівців Клічук.

Міський голова Чернівців Роман Клічук заявляє, що на нову команду, яка прийшла до влади у місті почався чинитися шалений тиск, оскільки не всім подобаються якісні зміни та прозорість в роботі Ратуші.

 

«На мене і мою команду зараз відбувається шалений тиск. За моєю інформацією, минулого тижня обласна прокуратура збирала у себе нараду з силовиками, де чітко ставилося завдання зробити все можливе, щоби знайти щось на мене особисто, вплинути на мій бізнес. Я пишаюся тим, що в силових структурах є справжні офіцери, які сказали, що приймати участь у політичних замовленнях не будуть. Але є структури, які на це погодилися. Закликаю їх офіційно, аби не приймали участь у політичних розправах”, – заявив він під час прямої онлайн-трансляції на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Він запевнив чернівчан, що жоден тиск на нього та його команду “не принесе бажаного результату”.

 

Водночас, Роман Клічук повідомив, що наразі у Ратуші відбувається так звана «кадрова чистка», до якої однак не всі готові”.

 

«Ми змінили лише верхівку виконавчої структури. На жаль, не вийшло так швидко змінити середню ланку, тому що це не так швидко відбувається. Бо є люди, які погоджується піти, а є ті, хто свої нажиті місця полишати не збираються. Тому ми щодня розшуковуємо їхні схеми, намагаємося не дати їм можливостей розкрадати бюджет, як вони робили це останніх декілька років. Це вдається непросто, але є співпраця з силовими структурами. Вже було відкрито кілька кримінальних проваджень, – розповів Роман Клічук.

 

Він зазначив, що його команда зробить все, щоб ці кримінальні провадження доходили до суду.

 

“За 10 років усі звикли працювати за одними правилами, а тут прийшли ми і намагаємося це змінити», – підкреслив мер міста.

 

 

http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=126750

Фото МБ

peredplata