Наступник Бешлея: хто може стати новим головним комунальником Чернівців

У Чернівцях новим керівником департаменту житлово-комунального господарства можуть призначити комерційного директора інтернет-провайдера Langate Григорія Прохоренка.

Про це стало відомо із власних джерел журналістів molbuk.ua

4 лютого Прохоренко оприлюднив свою електронну декларацію як кандидата на посаду радника міського голови Чернівців.

Щоправда, Григорій Прохоренко вже перебуває у статусі радника мера Чернівців (на громадських засадах). Про це свідчить відповідь Чернівецької міської ради на інформаційний запит. Цей документ датований 19 січня 2021 року.

Наступник Бешлея: хто може стати новим головним комунальником Чернівців

У прес-службі Чернівецької міськради інформацію про ймовірне нове призначення у ратуші не підтвердили і не спростували.

“Наразі нам така інформація невідома. Відповідного розпорядження до нашого відділу не надходило. Щойно з’явиться інформація і кадрова служба нам надасть таке розпорядження, ми відразу розмістимо його на сайті міськради”, – сказала начальниця відділу міжнародних відносин, інформації та зв’язків із громадськістю міськради Антоніна Фігель.

“Якщо будуть якісь кадрові призначення, то вони, швидше за все, будуть вже з понеділка, коли вийде з відпустки міський голова”, – додала вона.

Заступник міського голови Василь Зазуляк на запитання molbuk.ua, чи може нинішній радник мера Григорій Прохоренко очолити департамент ЖКГ, відповів ухильно:

“Я вам не можу надати таку інформацію, тому що я цим не займаюся. Я можу когось рекомендувати, можу доповідну написати, але я нікого не призначаю. Це робить міський голова”.

На уточнююче запитання, чи може Василь Зазуляк рекомендувати кандидатуру Григорія Прохоренка на посаду директора ЖКГ, чиновник відповів:

“Я знайомий з паном Прохоренком. Я не можу сказати, рекомендую його чи ні. Гадаю, що міський голова буде ухвалювати рішення”.

Наступник Бешлея: хто може стати новим головним комунальником Чернівців

Григорій Прохоренко (фото: Facebook)

Сам Григорій Прохоренко прокоментував запитання щодо свого можливого призначення так:

“Краще вам це робити через офіційні джерела. Бо я не уповноважений коментувати якісь такі речі. Ви краще зверніться в управління зв’язків. Тоді вони вам дадуть офіційну інформацію. Я можу знати все, що завгодно. Але є якась процедура. Якщо кожен чи працівник, чи керівник буде коментувати свої “колокольні речі”, це буде неправильно, на мою думку”.

Хто такий Григорій Прохоренко

З березня 2017 року він перебуває на посаді комерційного директора фірми Langate – інтернет-провайдера у Чернівцях. До того часу працював директором Центрального відділення ПАТ “Креді Агріколь Банк” у Чернівцях.

З 2007 по 2010 рік він очолював перебував на посаді Управляючого Чернівецькою обласною філією Укрсоцбанку. З 2002 по 2007 рік працював у “ПриватБанку”.

На місцевих виборах у 2020 році балотувався до Чернівецької міської ради від політичної партії “Єдина альтернатива” під номером 38 у загальному партійному списку.

Як відомо, попереднього керівника департаменту ЖКГ Володимира Бешлея було звільнено з посади 4 лютого. Він очолював департамент з 2018 року.

peredplata