У Чернівецькій облраді розповіли деталі хабаря Манчуленка.

 
Один із радників голови Чернівецької обласної ради поскаржився правоохоронцям на Дмитра Манчуленка, який запропонував йому хабар, щоб “втриматися” на посаді генерального директора обласного перинатального центру.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької облради, пише molbuk.ua

“Один із радників голови Чернівецької обласної ради з кадрової політики впродовж останнього місяця проводив моніторинг неприбуткових комунальних підприємств, серед яких і КНП “Чернівецький обласний перинатальний центр”, – йдеться у повідомленні.

У ході поточної роботи посадовець контактував зокрема і з генеральним директором зазначеного закладу Дмитром Манчуленком, який намагався вирішити питання свого працевлаштування за допомогою хабара.

Зрозумівши неправомірність дій останнього, посадовець Чернівецької обласної ради звернувся до правоохоронних органів із заявою про наміри гендиректора схилити до отримання неправомірної вигоди, що дало підстави відкрити кримінальне провадження, у рамках якого і провели вчорашні слідчо-оперативні дії із затриманням Дмитра Манчуленка.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила на хабарі генерального директора КНП “Чернівецький обласний перинатальний центр” Дмитра Манчуленка.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях правоохоронці затримали на хабарі гендиректора обласного перинатального центру. Як відомо, на цій посаді перебуває Дмитро Манчуленко.