Батько наш – Бандера”: київські школярі потролили проросійську вчительку дотепним флешмобом.

У Києві школярі заспівали проросійській вчительці “Батько наш – Бандера” 

В одній зі шкіл Києва учні вирішили оригінально провчити вчительку із проросійськими поглядами. Вони запустили флешмоб, присвячений Степану Бандері.

 
Обурені поглядами педагогині-фанатки “русского мира”, діти почали просто на уроці співати пісню зі словами “Батько наш – Бандера, Україна – мати, ми за Україну підем воювати”.

Патріотичний флешмоб запалив мережу

Згодом діти перетворили свою помсту вчительці на яскравий флешмоб у тіктоці. Вони почали записувати ролики під згадану пісню вдома, у класах, у шкільних коридорах тощо.

Прихильниця Москви не витримала

Користувачі мереж у коментарях під роликами розповіли, що зрештою вчителька поскаржилася на психологічний тиск і заявила, що більше не хоче викладати у школі. Ба більше, жінка навіть не готова допрацювати кілька років до пенсії. Найбільше її розсердило, що “діти вірять у те, про що співають”.

Школярі заспівали вчительці пісню про Бандеру: відео

 

Учні запустили флешмоб про Бандеру: відео

Школярі в Києві потролили проросійську вчительку: відео

Учні виконали в класі пісню про Бандеру для вчительки-фанатки “русского мира”: відео

Київські школярі заспівали “Батько наш Бандера”: дивіться відео

Скандал через російський гімн під Києвом: протилежний випадок

У місті Вишневому на Київщині спалахнув скандал через виконання підлітками на камеру гімну Росії. Школярі виклали відповідні відео в інстаграм й хизувалися ними. Після розголосу вони швидко видалили обурливі ролики зі своїх сторінок й вибачилися.