“Це був найболючіший розрив”: як Лорак зруйнувала сімейне життя Фалеси.

Відома українська співачка Ані Лорак, справжнє ім’я Кароліна Куєк, зустріла Юрія Фалесу, коли їй було всього лише 13 років. Через два роки юна виконавиця закохалася в свого продюсера Юрія Фалесу і прожила з ним у цивільному шлюбі цілих 12 років. Заради неї він пішов від дружини, але їхні стосунки все одно закінчилися.

У новому випуску шоу “Вікриття.Післямова”- “Обпектися об зірку” Юрій Фалеса розповів, які таємниці зберігала співачка Ані Лорак. У бесіді з ведучою Анною Свиридовою він проговорився, що довго не міг відійти від розриву з молодою виконавицею.

“Це був найболючіший розрив у моєму житті”, – відверто зізнався Юрія Фалеса.

При цьому, Ані Лорак в програмі “Судьба человека” відверто зізналася, що Юрій Фалеса багато вимагав від неї.

“Юра хотів, щоб я працювала, досягала висот. Пам’ятаю, Якось я сильно захворіла на ангіну, у мене опухло горло, піднялася температура, але через великий гонорар Юрій змусив мене виступати. “Зберися, ти артистка! Ну ж бо!”- говорив він. У той момент я подумала: кого ж полюбив Юра: мене артистку або мене людину? Він ставився до мене як до об’єкта із заробляння грошей і ставив кар’єру понад усе”, – розговорилася зірка.

Про найпотаємніше життя Ані Лорак з продюсером Юрієм Фалесою дивіться в шоу «Викриття.Післямова», щоп’ятниці, на телеканалі LIVE.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українська співачка Маша Гойя, яка працювала і за чутками зустрічалася з колишнім продюсером і коханим співачки Ані Лорак, Юрієм Фалесою, виходить заміж. Вона отримала пропозицію руки і серця на сцені “Вечірнього Кварталу”.