«Слуги народу» збираються відкликати низку своїх депутатів на Буковині уже цього тижня – ЗМ.

 
Низка чернівецьких телеграм-каналів та місцевих ЗМІ повідомила про те, що обласний осередок партії “Слуга народу” на Буковині має намір на своєму засіданні 24 лютого розглянути питання щодо відкликання цілого переліку депутатів місцевих рад.

Зокрема, про це у своєму телеграм-каналі повідомив журналіст Петро Кобевко. Схожу інформацію оприлюднив анонімний телеграм-канал “Сосед”. Окрім того, публікація про це з’явилась на сайті БукІнфо.

Зокрема, Кобевко повідомив, що “Слуги народу” мають намір відкликати цілу низку депутатів цієї політсили різних рівнів влади на Буковині. Журналіст назвав прізвища депутатів міськради Віталія Другановського, Олексія Просяного, Світлани Широкової, Олександра Пікуліна, обранців облради Миколи Гуйтора, Юлії Грицку-Андрієш, Олексія Грушка та Андрія Маковея.

Також, за інформацією журналіста, мова йде і про ймовірність відкликання голови Чернівецької районної ради Руслана Домніцака та кількох членів фракції “Слуга народу” в райраді.

Водночас видання “БукІнфо” оприлюднило світлини, на яких зображено запрошення трьом депутатам облради на збори “Слуг народу”, на яких начебто планують розглядати питання про їхнє відкликання. Це засідання нібито має відбутися 24 лютого об 11.00 у офісі “Слуг народу” на вулиці Степана Бандери, 9.У коментарі кореспонденту molbuk.ua депутат облради Олексій Грушко повідомив, що про своє “відкликання” йому стало відомо з одного з місцевих телеграм-каналів.

“Дуже цікаво, що деякі журналісти отримали запрошення, а я ні. Хоча офіс партії – через дорогу від моєї роботи”, – сказав Грушко.

Депутат вважає, що немає жодних підстав для його відкликання.

“Підстав для свого відкликання не бачу — передвиборча програма виконується, провів 15 засідань комісії, був на всіх сесіях, більше 50 виступів на сесіях. Можливо, комусь просто не подобається моя активна позиція, спрямована на розвиток регіону, а не на чиїсь приватні інтереси”, – сказав Грушко.

Депутат Чернівецької міськради Віталій Другановський у коментарі кореспонденту molbuk.ua сказав, що також жодних документів чи запрошень на збори “Слуг народу” не отримував.

“Документів не отримував, Олена Лис мені не телефонувала. Я взагалі вважаю, що це, можливо, активний прояв сепаратистів на території області, які давно намагаються створити напружену суспільно-політичну ситуацію. У ситуації, коли весь народ гуртується для того, щоб боронити державу, тільки диверсанти та сепаратисти розгойдують ситуацію в партії Президента”, – повідомив Другановський.

Кореспондент molbuk.ua намагається отримати коментар від голови Чернівецького обласного осередку партії “Слуга народу”, народної депутатки Олени Лис.

Нагадаємо, два тижні тому Лис вирішила поки що не розголошувати прізвища можливих претендентів на відкликання.

 
https://molbuk.ua/index.php?newsid=249094