В Чернівцях горіла багатоповерхівка

В Чернівцях горіла багатоповерхівка24 травня у Чернівцях по вул. Комарова виникла пожежа на балконі квартири на 5 поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку.

За лічені хвилини на місце події прибули 2 відділення групи пожежогасіння аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального згону спеціального призначення та рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 1 обласного центру. Через велику кількість дерев’яних та легкозаймистих конструкцій на балконі, вогонь миттєво перекинувся на балкон сусідньої квартири та на 2 балкони квартир на 6 поверсі. У квартирі, де виникла пожежа, та у під’їзді утворилась велика кількість диму, що спричинило небезпеку для людей. Через сильне задимлення вогнеборці використовували апарати захисту органів дихання. В одній з квартир, що була розташована поверхом вище, вони виявили літню жінку з двома маленькими дітьми. Сильне задимлення не дозволяло жінці та дітям вийти з квартири. Рятувальники відразу вивели їх на вулицю.

Ще в двох квартирах вогнеборцями було врятовано двох домовласників, які на моменти виникнення пожежі перебували у своїх оселях. Також рятувальники провели евакуацію 29 людей. Переконавшись, що всі люди у безпеці і їм ніщо не загрожує, вогнеборці приступили до ліквідації пожежі. Пожежу було оперативно локалізовано, а згодом повністю ліквідовано. Для ліквідації пожежі було залучено 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 22 працівника пожежно-рятувальних підрозділів.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

Новини Партнерів