Біометричні паспорти українцям видаватимуться уже з 1 січня

Біометричні паспорти українцям видаватимуться уже з 1 січняПеред українською владою стоїть завдання налагодити серійне виробництво біометричних паспортів з 1 січня 2015

Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі, передає «Европейська правда».

За її словами, єдиною вадою, яку необхідно усунути на шляху до безвізового режиму з ЄС, є питання видачі біометричних паспортів.

\”У вересні в Україні було 4 місії ЄС з оцінювання прогресу в цій сфері: одна – щодо контролю за кордонами, інша – щодо питання безпеки документів, ще дві – з питань притулку та міграції. Можу засвідчити, що у нас доволі позитивні результати\”, – зазначила вона.

Єдине питання – не налагоджене серійне виробництво біометричних паспортів. Це певна вада, яку плануємо усунути найближчим часом\”, – зауважила Зеркаль.

\”Завдання – запустити видачу біометричних паспортів з 1 січня 2015 року\”, – додала заступник міністра.

За її словами, наразі відбуваються наради щодо вирішеня проблемних питань, які пов\’язані з технічною стороною та фінансуванням.
Джерело: УНІАН

peredplata