Україна – на 25 місці у рейтингу вищої освіти

Україна – на 25 місці у рейтингу вищої освітиВузи США, Швеції та Канади визнані найкращими в світі. Україна опинилася на 25-му місці в рейтингу.

Нове дослідження, проведене вченими з Мельбурнського університету, називає країни, де дають найякіснішу вищу освіту.

Експерти порівнювали освітні системи в 48 країнах за більш ніж 20 критеріями, серед яких державні інвестиції у вищу освіту, підготовка потрібних для країни фахівців, зв’язок з університетами за кордоном і т.д.

У першу п’ятірку потрапили такі країни, як США, Швеція, Канада, Фінляндія і Данія. США домінують в світі не тільки за розміром інвестицій в освіту, а й за кількістю опублікованих наукових статей.

Професор Рос Вільямс з Мельбурнського університету говорить: \”В умовах глобалізації сильна система вищої освіти необхідна будь-якій країні, яка бажає бути економічно конкурентоспроможною\”.
ТОП-25 країн для здобуття вищої освіти:

1. США
2. Швеція
3. Канада
4. Фінляндія
5. Данія
6. Швейцарія
7. Норвегія
8. Австралія
9. Нідерланди
10. Британія
11. Сингапур
12. Австрія
13. Бельгія
14. Нова Зеландія
15. Франція
16. Ірландія
17. Німеччина, Гонконг
18. ПАР
19. Ізраїль
20. Японія
21. Тайвань
22. Корея
23. Португалія
24. Іспанія
25. Україна

Раніше український журнал Корреспондент писав про те, що українські вузи втрачають авторитет в очах студентів, які прагнуть у міру можливостей отримувати західну освіту. У єдиноборстві вітчизняних академічних знань і закордонних практичних навичок перемагає розумний прагматизм.

Корреспондент.biz