Майже 500 шукачів роботи взяли участь в осінньому ярмарку вакансій

8 листопада 2018 року в Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся осінній ярмарок вакансій. Його організувала служба зайнятості для бухгалтерів, економістів, інженерів, менеджерів, спеціалістів державної служби, банківських фахівців, тощо.  Про це інформує Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

 «На ринку праці міста та області спостерігається тенденція, коли вакансій є більше, аніж зареєстрованих безробітних, котрі мають відповідну спеціальність. Цей ярмарок вакансій організований для фахівців з вищою освітою не випадково. Роботодавці, зокрема  міста Чернівці нині пропонують роботу у секторі державного управління, банківській сфері, торгівлі, промисловому виробництві, медицині та освіті», – каже директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Представники 15 підприємств, організацій та установ міста Чернівці презентували вільні робочі місця у сфері державного управління, банківської справи, послуг, промисловості, медицини. Вони пропонували для кваліфікованих фахівців 297 вакантних посад із заробітною платою від мінімальної до 11000 гривень.

352 безробітних та 130 шукачів роботи прийшли до Чернівецької міської філії Чернівецького ОЦЗ, щоб підшукати собі бажану роботу. Також тут усі бажаючі мали можливість отримати консультації фахівців служби зайнятості і ознайомитись із актуальними вакансіями.

Загалом станом на 7 листопада 2018 року 297 підприємств, організацій та установ міста Чернівців пропонують 1590 актуальних вакансій, водночас на обліку у Чернівецькій міській філії Чернівецького ОЦЗ перебувають 790 осіб, котрі мають статус безробітного.