Значна частина будинків у Чернівцях залишиться без водопостачання на два дні

У КП «Чернівціводоканал» повідомили про обмеження водопостачання в Чернівцях. «Чернівціводоканал» проводитиме ремонтні роботи із заміни ділянки труби на вулиці Василя Лесина (район залізничної колії).

Про це повідомляють на комунальному підприємстві, пише ІА АСС.

Фахівці планують розпочати роботи завтра, 29 вересня, о 10:00. Відключення триватиме до 17:00 30 вересня.

«У цій ділянці стару трубу не ремонтували більше 20 років, вона прогнила та не тримає тиск, що призводить до чисельних витоків. Але тут не можна просто розрити ґрунт і замінити комунікації – заважає залізнична колія.

Для заміни комунікацій під колією фахівці КП «Чернівціводоканалу» ухвалили рішення закупити труби меншого діаметру і протягнути їх в стару діряву трубу. Загалом у такий спосіб буде замінено близько 30 метрів комунікацій.

Стабільний тиск – запорука відсутності гідроударів та, як наслідок, аварійних витоків води», – інформують на підприємстві.

У зв’язку з цим буде обмежене водопостачання на вулицях: Сосюри, Комунальників, Винниченка, Череповецька, Степова, Макаренка, Болотнікова, Ставропольська, Авіаційна, Герцаївська, Обнорського, Сумська, Віденська, Жасмінна, Миру, Текстильників, Авангардна, Райніса, Будівельників, 1 провулок Степовий, 1 провулок Віденський, 2 провулок Віденський, Віденський проїзд, провулок Чкалова, провулок Миру, провулок Текстильників, проспект Незалежності, №№ 2-36, №№ 1-79, вул. Чкалова №№ 19-27, Руська №№ 90-134, №№ 79-127, №№ 205-245, №№ 194-240, Миколаївська, провулок Миколаївський, Миргородська, Кармелюка №№ 110-116.