На Буковині обирають спортивний талісман області

На Буковині стартує конкурс на вибір спортивного талісмана області

Пропагуємо здоровий спосіб життя, долучаємось до занять спортом та обираємо спортивний талісман Буковини, який мотивуватиме та символізуватиме волю та жагу до перемоги. Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА проводить опитування щодо відбору ідей офіційного спортивного талісмана Чернівецької області, у рамках змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

🫂Одним з основних завдань спортивного талісмана є енергійна підтримка учасників і уболівальників спортивних і фізкультурно-масових заходів, участь талісмана на відкриттях спортивних майданчиків міста.

✅Опитування буде проводитися у два етапи.

I етап: з 30 січня до 02 лютого 17.00 год. приймаються пропозиції ідей спортивного талісмана міста, з обґрунтуванням, за яким принципом вибирався персонаж для талісмана (талісманом може стати будь-який особливий персонаж, реальний або міфічний). Пропозиції приймаються за формою: https://forms.gle/2prs2g9Mou7FFazk7 

II етап: у період з 5 по 25 лютого, кращі 5 ідей будуть виставлені на голосування на сайті Чернівецької обласної військової адміністрації, де кожен житель Буковини зможе віддати свій голос за вподобаний йому проєкт. Після чого ідея, яка набрала за підсумками анкетування найбільшу кількість голосів, офіційно з’явиться спортивним талісманом Буковини.

Спортивний талісман Буковини стане яскравим символом спорту і буде використовуватися в рекламних, комунікаційних та інших заходах, які спрямовані на формування позитивного спортивного іміджу Чернівецької області.

Долучайтеся до створення спортивної історії “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”. Разом переможемо!

Джерело: Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації

peredplata