Буковинці перемогли на чемпіонаті світу з панкратіону + ФОТОЗВІТ

Буковинці перемогли на чемпіонаті світу з панкратіону + ФОТОЗВІТВ місті Белград (Сербія) 29.09.2011 ¬– 01.10.2011 пройшов Чемпіонат Світу з панкратіону серед дорослих.

Вперше в історії панкратіону на чемпіонаті Cвіту виступали представники усіх п’яти континентів. Загалом участь приймали спортсмени з 27-х країн. Змагання проходили за трьома видами: агон, граплінг та комбат граплінг. Збірна команда Україна в 4 стала чемпіоном Світу з панкратіну в розділі агон.

В складі нашої збірної команди України були двоє наших буковинців, представників ФСТ «УКРАЇНИ»: Доскальчук Олександр (студент Чернівецького національного університету, факультету фізичної культури та здоров’я людини) (тренер Горюк П.), Беженар Анна (тренер Наконечний І.Ю.), які в червні місяці здобули золоті нагороди на Чемпіонаті Європи в м. Одеса. Участь у змаганнях здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».
На чемпіонаті світу в розділі агон і комбат граплінг у ваговій категорії до 55 кг першою стала Беженар Анна і внесла 2 золоті нагороди до скарбнички нашої збірної, а Доскальчук Олександер в розділі комбат- граплінг у ваговій категорії до 60 кг, переміг в італійця, чинного чемпіона світу достроково. Але поступившись в останньому поєдинку всього декількома балами росіянину.

Тренер Ігор Наконечний ствреджує, що за 9 років потужних тренувань, виснажливої роботи та різнорівневих змагань, нарешті Анна Беженар стала чемпіонкою Світу з панкратіону. Також, немалий шлях проробив і Олександр Доскальчук зі своїм тренером Петром Горюком. Приємно, що такі здобутки для буковинського панкратіону вперше. Буковинські спортсмени здобували нагороди на чемпіонатах Європи та Світу серед молоді, на Кубках Світу серед дорослих, але золото та срібло на Чемпіонаті Світу вперше.
\”Будемо надіятись на успіх наших буковинців і в майбутніх світових змаганнях. А зараз, четверо спортсменів Чернівецької федерації панкратіону готуються до Фіналу Кубка Світу та шестеро спортсменів молодіжної збірної готуються до Чемпіоната Світу серед молоді. Змагання проходитимуть в м. Тамасі (Угорщина), 4-6 листопада 2011\”, – підсумував тренер.

Буковинці перемогли на чемпіонаті світу з панкратіону + ФОТОЗВІТ

Буковинці перемогли на чемпіонаті світу з панкратіону + ФОТОЗВІТ

Новини Партнерів