Тренер “Буковини” звинуватив начальника спортуправління Дяконюка у шкідництві

Тренер “Буковини” звинуватив начальника спортуправління Дяконюка у шкідництвіГоловний тренер “Буковини” Вадим Заяць звинуватив начальника управління фізкультури і спорту Чернівців Святослава Дяконюка у шкідництві та намаганні знищити команду.Про це він сказав на післяматчевій прес-конференції після зустрічі з білоцерківським “Арсеналом” повідомляє прес-служба ФСК “Буковина”.

– Коли ми перебуваємо в Чернівцях, то у нас є велика проблема – ми не тренуємося, – сказав тренер. – «Буковині» просто ніде тренуватися. Я хлопцям і слова не скажу про те, як вони грали – добре чи погано. Коли нам створять належні умови, то тоді будемо говорити про професійний підхід футболістів. Розповідають там про якійсь Прем\’єр – ліги, а команда тренується на городах. А людина, яка відповідає за спорт у нашому місті, робить все для того, щоби команда не потрапила на поля, які є у Чернівцях. Коли ми були у Криму, то ця людина казала про те, що «Буковина» візьме лише шість очок. Враховуючи те, як нам створюють перепони, то він десь близький до цього. Все те, що він робить, направлено на знищення команди.

– Ви розповіли про ті проблеми, які існують у «Буковині». Які ж завдання стоять перед командою ?

– Які завдання … Хлопці отримують своєчасно зарплату та преміальні. У мене немає претензій до керівництва області, міста. Є претензії до людини, яка керує спортом у Чернівцях. Вважаю, що ця людина – шкідник. Прізвище цієї людини – Дяконюк. Ця людина відчуває себе незамінною та шкодить футболові.

– Не виключено, що він любить інший вид спорту. Наприклад, бальні танці

– Я не знаю те, що він любить. Скажу, що у нашому житті незамінних людей немає. Якщо я на даному етапі заважаю футболові, то піду. Я не тримаюся за тренерське крісло, хоча їм дорожу. Бажання є, а можливостей працювати немає. Зараз ми тренуємося практично віртуально. У клубі дуже хороший генеральний директор, який допомагає футболові. Є мер, губернатор, які мають багато важливих справ. Їхня робота не дозволяє їм думати лише про футбол. Я ж не буду постійно телефонувати очільникам області та міста та казати про те, що команда немає місця для тренувань… Є людина, яка за це відповідає.
Ситуація взагалі є кумедною. Для того, щоби «Буковина» потренувалася, треба на півроку написати графік тренувань до хвилини. Я ж пояснюю, що у першій лізі є три дні, де можна варіювати. Коли ми були у Донецьку, то добиралися майже добу. У нас зламався автобус. Кажу, що ми надамо графік, який може змінюватися. Нам же кажуть: «Ні ! Потрібен тільки точний графік ! Година в годину, хвилина в хвилину». Такого бути не може. Я надаю графік на тиждень. А коли йде дощ, то все – усі поля закриті. Є два запасних поля. Однак, у той же день запускають 120 груп дітей. Тренуйтеся до того часу, поки «Буковина» не помре.

Джерело