«Буковина» перемогла «Полтаву» у домашньому матчі з рахунком 2:0.

«Буковина» перемогла «Полтаву» у домашньому матчі з рахунком 2:0.Першість України 2012-2013 ФСК «Буковина» розпочала перемогою над ФК «Полтава» у домашньому матчі з рахунком 2:0. Ця перемога стала надзвичайним подарунком місту на честь Петрівського ярмарку. Крім керівництва міста та області, цей цікавий матч відвідали й представники дипломатичних іноземних делегації з Польщі, Румунії та Росії, що приїхали відсвяткувати разом із чернівчанами Петрівський ярмарок.
В першому таймі було декілька гольових моментів у обох команд, але м’яч у ворота так і не потрапив.
Героєм другого тайму став півзахисник «Буковини» Євген Сантрапинських, який на 51 хвилині відправив м’яч у сітку воріт суперника, а вже через 4 хвилини оформив дубль. Остаточний підсумок гри – 2:0 на користь «Буковини».
Після матчу на прес-конференції головний тренер чернівецької «Буковини» Вадим Заяць зазначив, що задоволений результатом сьогоднішнього матчу.

Про це повідомляє сектор інформації та зв\”язків з громадськістю Чернівецької міської ради.