Паралімпіада. Всі українські герої першого дня

Паралімпіада. Всі українські герої першого дняПерший день Паралімпіади подарував нашим спортсменам медалі всіх видів проби.

За підсумками першого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 2 золотих, двох срібних і 4 бронзових нагород. Всього на рахунку нашої збірної 8 медалей, і вона зайняла четверту сходинку медального заліку. А за загальною кількістю медалей наші хлопці взагалі треті.

ЗОЛОТО

Першим медаль вищої проби для нашої збірної завоював дзюдоїст Давид Хорава. У фінальній сутичці він здолав китайця Жао Ксю.
Українець завоював перше золото Паралімпіади

Друге золото для України принесла плавчиха Наталія Прологаєва. Вона виявилася найшвидшою на дистанції 50 метрів вільним стилем.

СРІБЛО

Обидві срібні медалі були отримані в плаванні. Катерина Істоміна була другою на дистанції 100 метрів батерфляєм.

А на дистанції 100 метрів на спині у чоловіків друге місце посів Євген Богодайко.

БРОНЗА

Двома бронзовими медалями відзначилися жінки-дзюдоїстки. Наталія Ніколайчук у втішній сутичці виявилася сильнішою за росіянку Олесю Степанюк, а Юлія Галинська перемогла китаянку Хан Хаолі.

Ще дві медалі були отримані в чоловічому плаванні. Першу медаль для країни завоював Сергій Кліпперт на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Ну а в останньому запливі дня Дмитро Виноградець показав третій результат на дистанції 50 метрів брасом.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net