ФК «Буковина» повернувся до лідируючої групи першої ліги України

Друге коло першості України – 2012/2013 футбольний клуб «Буковина» розпочав 3 листопада виїзним матчем із ФК «Полтава», у якому здобув перемогу. Це дозволило чернівецькій команді повернутися до числа лідерів першої ліги.

Наша команда зуміла відзначитися на 5 хвилині матчу, коли арбітр зустрічі Юрій Фощій вказав на одинадцятиметрову позначку біля воріт «Полтави». Пенальті вдало виконав Євген Сантрапинських. Господарі поля зрівняли результат на 24 хвилині зустрічі. Влучного удару з одинадцятиметрової позначки завдав Денис Скепський. Через 10 хвилин «Буковина» знову вийшла вперед. Після виконання штрафного капітаном нашої команди Русланом Платоном, Всеволод Романенко відбив мяча, однак наш захисник Різван Аблітаров ударом головою відправив шкіряну кулю у «рамку» суперника. На 57 хвилині матчу підопічні Вадима Зайця зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. Всеволод Романенко вдруге порушив правила у власному штрафному майданчику та побачив перед собою червону картку. Вирок арбітра вдало виконав Руслан Платон. Наприкінці зустрічі Юрій Фощій вгледів гру рукою у штрафному майданчику з боку Андрія Донця та призначив четвертий пенальті у матчі. Кращий бомбардир ФК «Полтава» Руслан Івашко не схибив. Підсумок гри – 3:2 на користь «Буковини».

Про це повідомляється на сайті Чернівецької міської ради.