Завершився відкритий чемпіонат Чернівців 2013

Завершився відкритий чемпіонат Чернівців 2013 Понад 200 майстрів малої ракетки з України та сусідньої Молдови взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з настільного тенісу, який гостював у ФОК «Олімпія».

Ці міжнародні змагання були присвячені пам’яті колишніх чернівецький тренерів з настільного тенісу

Миколи Сухолотюка, Павла Пятуніна та Сергія Жигарєва.

У п’яти вікових номінаціях змагалось 237 учасників. Чернівчани записали до свого активу п’ять призових місць, в т.ч. два «золота» (Анна Фукс у старшій віковій групі та Ольга Паламарюк серед дівчат 1998-99 рр.н.).

Євгенія Шерамова лише трішки не дотягнула до «бронзи» серед дівчат 200-2002 рр.н. Непогані перспективи у наймолодшій віковій номінації мав і швидко прогресуючий Максим Мельничук (до речі, онук редактора газети «Час» Петра Кобевка, який також захоплюється настільним тенісом). Цей 3-класник з гімназії №3 лише рік тренується у секції з настільного тенісу, але вже вигравав обласні змагання серед однолітків. Цього разу Максим у плей-оф одразу натрапив на майбутнього бронзового призера Марка Фаєра з Жовкви (0:3), а потім поступився Мирославу Шандруку Шандруку з Тернополя, який далі все програв і посів 12 місце, а Мельничук, навпаки, все виграв і опинився на 13-й позиції.

Усі призери отримали медалі та грошові винагороди. «Втішними» 50 грн. були відзначені також спортсмени, які опинилися за крок до п’єдесталу пошани.

Граючий тренер з Молдови Володимир Семипядний зазначив, що молдовській команді сподобалися і самі змагання, і рівень боротьби у кожній номінації, і, звісно, теплий прийом.

31.01.-2.02.2013 р., Чернівці. ФОК «Олімпія»

2003 р.н.

Юнаки

1. Максим Мельник (Бельци, Молдова)

2. Валерій Татарінов (Жовква)

3. Марко Фаєр (Жовква)

4. Діоніс Липкан (Калараш, Молдова)

Дівчата

1. Віталіна Бринза (Бельци)

2. Наталіна Бринза (Бельци)

3. Валерія Стурза (Калараш)

4. Лілія Іваськів (Тернопіль)

2000-2002 рр.н.

Юнаки

1. Влад Урсу (Кишинев)

2. Олександр Олеськевич (Львів)

3. Олег Капелюха (Львів)

4. Василь Харя (Калараш)

Дівчата

1. Наталіна Бринза (Бельци)

2. Андріана Ільків (Заліщики)

3. Віталіна Бринза (Бельци)

4. Євгенія Шерамова (Чернівці)

1998-99 рр.н.

Юнаки

1. Влад Урсу (Кишинев)

2. Влад Харя (Калараш)

3. Олександр Олеськевич (Львів)

4. Артур Вінницький (Львів)

Дівчата

1. Ольга Паламарюк (Чернівці)

2. Зоряна Дикунська (Жовква)

3. Лія Бушило (Калараш)

4. Анастасія Тодорак (Косів)

1996-97 рр.н.

Юнаки

1. Віктор Кисса (Кишинев)

2. Влад Урсу (Кишинев)

3. Назар Сидоррак (Рогатин)

4. Крістіан Бамбуляк (Кишинев)

Дівчата

1. Олександра Гайдей (Рогатин)

2. Христина Мицак (Рогатин)

3. Олена Радевич (Чернівці)

4. Анастасія Козак (Чернівці)

1995 р.н. і старші

Чоловіки

1. Віктор Кисса (Кишинев)

2. Андрій Звінко (Чернівці)

3. Володимир Семипядний (Кишинев)

4. Назар Ковальчук (Косів)

Жінки

1. Анна Фукс (Чернівці)

2. Олександра Гайдей (Рогатин)

3. Олена Радевич (Чернівці)

4. Аліна Тимчук (Чернівці)

Джерело sportbuk.com