Завершився відкритий чемпіонат Чернівців 2013

Завершився відкритий чемпіонат Чернівців 2013 Понад 200 майстрів малої ракетки з України та сусідньої Молдови взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з настільного тенісу, який гостював у ФОК «Олімпія».

Ці міжнародні змагання були присвячені пам’яті колишніх чернівецький тренерів з настільного тенісу

Миколи Сухолотюка, Павла Пятуніна та Сергія Жигарєва.

У п’яти вікових номінаціях змагалось 237 учасників. Чернівчани записали до свого активу п’ять призових місць, в т.ч. два «золота» (Анна Фукс у старшій віковій групі та Ольга Паламарюк серед дівчат 1998-99 рр.н.).

Євгенія Шерамова лише трішки не дотягнула до «бронзи» серед дівчат 200-2002 рр.н. Непогані перспективи у наймолодшій віковій номінації мав і швидко прогресуючий Максим Мельничук (до речі, онук редактора газети «Час» Петра Кобевка, який також захоплюється настільним тенісом). Цей 3-класник з гімназії №3 лише рік тренується у секції з настільного тенісу, але вже вигравав обласні змагання серед однолітків. Цього разу Максим у плей-оф одразу натрапив на майбутнього бронзового призера Марка Фаєра з Жовкви (0:3), а потім поступився Мирославу Шандруку Шандруку з Тернополя, який далі все програв і посів 12 місце, а Мельничук, навпаки, все виграв і опинився на 13-й позиції.

Усі призери отримали медалі та грошові винагороди. «Втішними» 50 грн. були відзначені також спортсмени, які опинилися за крок до п’єдесталу пошани.

Граючий тренер з Молдови Володимир Семипядний зазначив, що молдовській команді сподобалися і самі змагання, і рівень боротьби у кожній номінації, і, звісно, теплий прийом.

31.01.-2.02.2013 р., Чернівці. ФОК «Олімпія»