Чернівчани перемогли у першості України зі спортивних танців

Удруге переможцями першості України зі спортивних танців у віковій групі «Ювенали-1» стали буковинці Олександр Турченяк та Анна Кушнір. Звітні національні змагання відбулися 16-17 березня у Києві в рамках «Golden Gate 2013».

Нагороди Чемпіонату України серед Ювеналів-1 розігрували з 8 танців. За повідомленням sportbuk.com, Олександр Турченяк та Анна Кушнір з чернівецького танцювального клубу «Гармонія» (тренер – Богданова Тетяна Іванівна) вибороли перше місце. Також вони перемогли в рейтингових змаганнях «GoldenGate 2013» з латини і стандарту. Крім цього, Сашко та Анюта спробували свої сили у старшій віковій категорії «Ювенали-2» (10-12 років) в класі D, де, розпочавши з чвертьфіналу, стали срібними призерами.

Минулого місяця вихованці Тетяни Богданової у своїй віковій категорії «Ювенали-1» виграли в номінації стандарт Чемпіонат України, який гостював у Білій Церкві.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.