Служба зайнятості Буковини має 50 пропозицій роботи для молоді влітку

У студентської молоді влітку є можливість підзаробити. І хоча молодим людям без досвіду роботи і професійної підготовки важко конкурувати на ринку праці, пропозиції для них є!  Служба зайнятості Чернівецької області наразі має 50 пропозицій на літній період. Потрібні офіціанти (13 пропозицій), бармени (10), кухарі (24). Заробітна плата – від 4 до 8 тисяч гривень.

«Через відсутність достатнього практичного досвіду, правових та професійних знань реалізувати своє право на працю молодим громадянам стає складніше. Проте саме молодь досить вигідно вирізняється серед інших категорій населення, зокрема креативністю, високою працездатністю і мобільністю, сприйнятливістю до інновацій. Тому служба зайнятості дбає про те, щоб і студенти, і підлітки, котрі мають бажання працювати, отримали таку можливість», – зауважила заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

Підлітку чи студенту, котрий працевлаштовується,  слід звернути увагу, що роботодавець повинен укласти з ним трудовий договір у письмовій формі. Відпрацьований час буде зарахований до страхового стажу. Маючи договір з роботодавцем шукач роботи буде захищений, буде прописана заробітна плата, графік роботи та соціальні гарантії.

Нині у службі зайнятості області на обліку перебуває майже 30% людей віком до 35 років.

 

Новини Партнерів