Кіберполіція Буковини нагадує про важливість захисту конфіденційної та персональної інформації

У реаліях війни кожна установа чи організація повинна зважати на загрозу ворожих хакерських атак. Для безпеки вебресурсів буковинські кіберполіцейські рекомендують використовувати лише надійні платформи, соціальні мережі, сайти, де можливо налаштувати двофакторну аутентифікацію. Вона допомагає створити додаткові рівні захисту від несанкціонованого доступу.

До прикладу, для розвантаження корпоративних сайтів установи та підприємства можуть інформувати громадян про свою діяльність через соціальні мережі чи Telegram-канали. При цьому, для безпеки важливої інформації їм необхідно налаштувати додатковий захист, одним із видів якого є двофакторна аутентифікація.

Більшість користувачів ігнорують використання складних паролів для входу до своїх акаунтів на різних сервісах. Через таку зайву безпечність зловмисники можуть легко отримати доступ до електронної пошти, банківських рахунків, месенджерів, онлайн-сервісів і бібліотек документів. В умовах війни це становить серйозну загрозу.

Саме тому використання двофакторної аутентифікації дозволить легко підвищити рівень безпеки облікових записів. Правильне впровадження та застосування цієї технології – найкраще доповнення до використання надійних паролів.

Можна використовувати автоматичне надсилання SMS-повідомлень або ж скористатися програмою, яка генерує коди доступу. Після стандартного пароля користувачеві потрібно ввести ще додатковий код, а в деяких системах використовується програма для введення коду.

Двофакторна аутентифікація в поєднанні зі звичайною системою паролів забезпечує більш надійний захист, ніж використання тільки облікових даних для входу. Насамперед її потрібно використовувати для облікових записів з правами адміністратора та тих, хто має доступ до конфіденційної інформації. Це допоможе попередити використання ваших вебресурсів у злочинних цілях ворога.

Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata