На Буковині близько 25% від поставлених на облік чоловіків із числа внутрішньо-переміщені осіб мобілізовані у військові частини

Понад п’ять тисяч військовозобов’язаних чоловіків, які прибули з інших областей, перебувають нині на обліку в Чернівецький обласний ТЦК та СП.

Частина з них повертаються в регіони, в яких проживали, або переїжджають в інші області.

На Буковині близько 25% від поставлених на облік чоловіків із числа внутрішньо-переміщені осіб мобілізовані у військові частини.

Нагадуємо, військовозобов’язані громадяни України призовного віку на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам Національної поліції України, Національної гвардії України та Військової служби правопорядку документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного).

Захист Батьківщини є обов’язком кожного чоловіка, тож, де б він не перебував – повинен звернутися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, найближчого до місця тимчасового проживання.

peredplata