Трьом буковинцям, які переправляли “ухилянтів” до Румунії, загрожує до 9 років ув’язнення

До дев’яти років ув’язнення загрожує буковинцям за трансфер військовозобов’язаних громадян України через державний кордон.
 

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо протиправної діяльності групи осіб, які за гроші сприяли виїзду до Республіки Румунія чоловікам призовного віку. Нагадаємо, у червні цього року правоохоронці викрили 40-річного чернівчанина, який  організував нелегальний бізнес та долучив до цього двох спільників віком 36 і 69 років. Один із них перевозив ухилянтів від мобілізації до державного кордону, інший ­– переводив їх поза пунктом пропуску до сусідньої держави. Вартість незаконних послуг організатор оцінив у півтори тисячі доларів за одну особу.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під процесуальним керівництвом Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції завершили досудове розслідування стосовно трьох буковинців за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Поліцейські Буковини продовжують вживати заходи щодо попередження та виявлення правопорушень, пов’язаних з нелегальною міграцією та організацією незаконного перетину державного кордону військовозобов’язаних громадян України.

Нагадаємо: згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про Правила перетинання державного кордону громадянами України», на період дії воєнного стану забороняється виїзд за межі країни чоловікам від 18 до 60 років.

 

 

peredplata