Переправляв військовозобов’язаних до Румунії за 17 200 євро та 3000 доларів США – викрито жителя Буковини

За процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру громадянину за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України ( ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, житель Чернівецького району налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку через держкордон. До протиправної діяльності чоловік залучив третіх осіб, їх наразі встановлює слідство.
Встановлено, що у лютому цього року він організував незаконне переправлення 4 військовозобов’язаних поза пунктами пропуску до Румунії. Свої послуги оцінив у 17 200 євро та 3000 доларів США.
Усіх чотирьох чоловіків призовного віку, які полем добирались до лінії розмежування держкордону, викрили прикордонники неподалік прикордонного села у Дністровському районі.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу 31 прикордонного загону bit.ly/3z16O7n
 
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура

peredplata