У Запоріжській області під час виконання бойового завдання загинув справжній патріот, буковинець Володимир Грикаловський

16 серпня у Запоріжській області під час виконання бойового завдання загинув кандидат на голову Мамализької ТГ від Народного Контролю Володимир Грикаловський.
 
Про це йдеться в дописі 

Володимир народився 25 червня 1992 році у селі Подвірне Дністровського району.
Єдиний син в сім’ї, зростав у турботі, любові. Батьки змалечку привили хлопцю патріотичні цінності. Отож, Володимир пов’язав своє життя із правоохоронною діяльністю.
Закінчивши Харківську юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, ніс службу в Управлінні патрульної поліції Чернівецької області. Після звільнення, деякий час працював за кордоном. У 2020 році балотувався на посаду голови Мамализької ТГ. Мріяв, щоб завдяки його ідеям та ініціативам його рідне село Подвірне процвітало.
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Володимир добровольцем долучився до Сил оборони України та з перших днів захищав територіальну цілісність у “найгарячіших точках”. Будучи аеророзвідником, завжди був у небезпеці та нікому з рідних про це не повідомляв.
Щирий, ввічливий, толерантний, перспективний та наполегливий-таким його запам’ятають рідні, близькі та колеги.
Трагічна загибель Володимира – непоправна втрата такого рівня бійця для сім’ї, друзів, побратимів, односельчан та усього українського народу, який ціною життів таких молодих хлопців виборює мир і перемогу в країні.
Вічна пам’ять!
Ти назавжди з нами!
Дякуємо за Героїзм!
 
 

peredplata