Донька Щербанюка з Небесної сотні йде в депутати Чернівецької міськради

Донька Щербанюка з Небесної сотні йде в депутати Чернівецької міськрадиДочка Олександра Щербанюка, який загинув на Майдані, Ольга ЩЕРБАНЮК має намір балотуватися на виборах депутата Чернівецької міськради в окрузі №17

Про це Ольга Щербанюк повідомила в коментарі журналісту molbuk.ua

Вона розповіла, що протягом цього тижня подасть документи до міської виборчої комісії.

\”Ідея піти на вибори у мене виникла дуже давно. Серед тих, хто нині йде в політику, є й ті, що раніше були в Партії регіонів. Вони оголошують себе зараз самовисуванцями, але чомусь не згадують, що вони співпрацювали зі злочинним режимом. Вони не заслуговують бути депутатами. Треба ще совість мати — після Небесної сотні, після всіх цих трагічних подій…\”, – сказала вона.

Напередодні виборів міського голови Чернівців Ольга Щербанюк та син загиблого на Майдані чернівчанина Василя Аксенина Юрій під міською радою виступили проти кандидата в мери Віталія Михайлішина.

Нагадаємо, першим заяву на реєстрацію кандидатом у депутати на виборах в окрузі №17 подав чиновник Шевченківської районної в місті ради.

Реєстрація кандидатів у депутати міськради по округу №17 розпочалась у понеділок, 22 вересня 2014 року. Завершується термін реєстрації кандидатів 2 жовтня 2014 року

Джерело