Позивач проти журналістів Буковини зізнався у тому, що він — хвора людина

Позивач проти журналістів Буковини зізнався у тому, що він — хвора людинаЦікаво і повчально проходять судові засідання за позовом до журналістів і ЗМІ того, кого ми не називаємо (тільки у некролозі).
Він спочатку просив суд дати йому «міліон» (так і писав неграмотно). Потім казав, що не має матеріальних претензій. А тепер уже вирішив, що з відповідачів для нього потрібно 2 мільйони. Бо втратив здоров’я.

Він визнав себе хворим. Спочатку в позові він написав, що є публічною особою. А у суді відмовився від своїх слів. Коли його запитали: «А навіщо ти писав, що ти – публічна особа?», він відповів, що позов писав у хворобливому стані. На це редактор газети «Час» Петро Кобевко зауважив, що з хворого нічого питати, коли він сам визнає, що не здоровий. Нехай йде лікуватися, а не судитися з людьми.
Далі той, кого журналісти назвуть тільки у некролозі, впізнав себе у коментарі, в якому йшлося про одного міліціонера на ринку, який кришував наркоділків: був задіяний у торгівлі наркотиками. Той, хто позивався до журналістів, вимагав цю інформацію видалити з сайтів і поскаржився, що цей коментар шкодить його репутації, ображає його честь та гідність.
— Як ви впізнали себе у коментарі, де ваше прізвище не згадується? — запитала адвокат Тетяна Рудницька.
Відповіді не отримали. Журналісти після цього вимагають викликати наряд міліції та арештувати позивача проти них. Бо він зізнався у кришуванні наркоділків та у торгівлі наркотиками.
Судове засідання перенесено на 30 жовтня 2014 року на 15.00.