На Прикарпатті родина з Чернівців убила своїх дітей, а потім себе, – головна версія міліції

На Прикарпатті родина з Чернівців убила своїх дітей, а потім себе, – головна версія міліції Під час розслідування кримінального провадження за фактом вбивства, що трапилось неподалік села Микуличин, правоохоронці перевіряють всі обставини трагедії.

Наразі головна версія слідства – вбивство батьками своїх дітей та вчинення самогубства. Про це сьогодні, 17 грудня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Також встановлено, що всі п’ятеро вбитих, серед яких діти віком – 5, 4 та 2 роки, були мешканцями Чернівецької області. Чоловік та жінка працювали в одному з торгових центрів у місті Чернівці.

Тіла направлено в морг Івано-Франківського ОБСМЕ для проведення судово-медичної експертизи.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником Івано-Франківського обласного УМВС. Правоохоронці провели огляд місця події та виявили, що всі загиблі мають вогнепальні поранення голови. Поруч з тілом жінки була мисливська рушниця. Особисті речі та гроші не зникли, – про це повідомляє прес-служба МВС України.

Члени слідчо-оперативної групи окреслили та відпрацьовують ряд можливих версій події. На даний час з’ясовано, що між загиблою та її співмешканцем виникали конфлікти. Крім того, правоохоронці з’ясували, що у загиблого чоловіка нелегально зберігалася мисливська зброя, а сам він навчав співмешканку поводитися з нею.