На Буковині офіційно представили нового начальника УСБУ

На Буковині офіційно представили нового начальника УСБУСьогодні, 2 квітня, перший заступник Голови Служби безпеки України Юрій Артюхов, за участі керівників обласної та міської влади, правоохоронних і контролюючих органів представив особовому складу Управління СБУ в Чернівецькій області нового керівника – полковника Руслана Сторожука, призначеного на цю посаду Указом Президента України від 23 березня 2015 року. Про це повідомила прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Юрій Артюхов наголосив, що перед регіональним органом безпеки стоять надзвичайно важливі завдання, серед яких захист територіальної цілісності держави, контррозвідувальна діяльність, боротьба з корупцією та контрабандою. «Гасло «Україна понад усе» – не просто слова, нині ми маємо відкинути все особисте і працювати на користь держави та українського народу», – зазначив він.
Керівник Управління зазначив, що головним завданням особового складу є служіння українському народові та виконання завдань, визначених Президентом України та керівництвом СБУ. «Колектив Управління є дієвим боєздатним механізмом, здатним вирішувати складні завдання, і ми усвідомлюємо всю відповідальність за збереження миру і стабільності в краї», – наголосив Руслан Сторожук.
Довідка:
Сторожук Руслан Васильович пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління СБУ в Тернопільській області. У 2010 році звільнився у запас. В 2014-му – повернувся до Служби.
До призначення обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальником управління контррозвідки СБ України в м.Києві та Київській області.