Голова Чернівецької \”Батьківщини\” Юрій Скорейко: \”Шевченко для України завжди буде актуальним.\”

Голова Чернівецької "Батьківщини" Юрій Скорейко: "Шевченко для України завжди буде актуальним."154-ту річницю перепоховання Т.Г. Шевченка з Петербурга на Чернечу гору під Каневом буковинські «батьківщинівці» вшанували біля пам’ятника Кобзареві в Чернівцях декламуванням та вокальним виконанням творів поета. Про організацію акції місцевою «Батьківщиною» повідомляє прес-служба обласного осередку партії.

Ці заходи відбуваються завдяки творчій невтомній праці голови Чернівецької міської організації ВО\”Батьківщина\” Юрію Скорейку. Недавно він організував і провів вперше на Буковині відзначення дня пам\”яті і примирення, присвячене жертвам 2 світової війни.

Як далі повідомляє прес-служба організації, люди, які зібралися в центрі міста вшанувати пам’ять Кобзаря, з захопленням слухали і аплодували юним читцям: студентці училища мистецтв ім. С.Воробкевича Анастасії Веннеців, студентові ЧНУ Олексієві Роздобудькові, студентові КНТУ Павлові Кантеміру, студентові БДМУ Антонові Іваніцькому, студентці КНТУ Оксані Бабух, учениці гімназії №4 Яні Сиротюк, учениці гімназії №5 Ані Клим, доньці загиблого на Майдані «батьківщинівця», Героя Майдану Олександра Щербанюка Олі Щербанюк, а також ансамблю бандуристів – вихованцям музичної школи №3 з Садгори і хоровій капелі «Дзвін» Чернівецького національного університету.

«Я пишаюся тим, що ми знаємо і популяризуємо творчість Шевченка, – каже голова Першотравневої районної в м. Чернівцях парторганізації «Батьківщини», голова районної ради Тарас Бабух. – Сьогодні прийшов на вшанування пам’яті Кобзаря разом з донькою, яка читатиме його вірш. Його рядки справді пророчі».

Це підтвердила молодь, яка прийшла на площу декламувати вірші Тараса Шевченка.

В Україні гідно вшановують свого Пророка. Тут йому встановлено 1256 пам’ятників, ще 128 пам’ятників є в 35-ти країнах світу. І роки, століття не владні над його пророчою поезією, яка надзвичайно актуальна сьогодні.

Завершили подію спільним виконанням Гімну України всіма учасниками акції.