Мер Чернівців звільнив головного лікаря пологового будинку №1

Дмитра Манчуленка розпорядженням міського голови Олексія Каспрука з 30 червня ц.р. звільнено з посади головного лікаря міського клінічного пологового будинку №1 у зв’язку із скасуванням Вищим спеціалізованим судом України підстав його поновлення на посаді. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Виконуючим обов’язки головного лікаря пологового будинку №1 призначено Владислава Гошовського, який обіймає посаду заступника головного лікаря з якості діагностики та лікування.

Рішення Шевченківського районного суду м.Чернівців та ухвалу Апеляційного суду Чернівецької області про поновлення Дмитра Манчуленка на посаді головного лікаря пологового будинку №1 оскаржували у Вищому спеціалізованому суді України міський голова Олексій Каспрук та комунальна медична установа « Міський клінічний пологовий будинок №1».

Як повідомлялося раніше, міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням від 19 січня ц.р. поновив Дмитра Манчуленка на посаді головного лікаря пологового будинку №1 на виконання вимог Апеляційного суду Чернівецької області. Трудовому колективу пологового будинку Олексій Каспрук пообіцяв вимагати скасувати судову ухвалу про поновлення Дмитра Манчуленка у Вищому спеціалізованому суді України.

«Моя позиція у цьому питанні принципова та вмотивована. На цього керівника є скарги чернівчан, його роботу на посаді негативно
оцінює трудовий колектив, колеги-медики, є багато претензій до його управлінських рішень у міського управління охорони здоров’я, є до нього питання у правоохоронців, маю особисті застороги щодо моральних якостей цієї людини. Тому подальші спроби цього керівника щось довести в судах успішних перспектив не матимуть», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.