На Буковині підлітки жорстоко побили чоловіка, який не дав їм цигарку

На Буковині підлітки жорстоко побили чоловіка, який не дав їм цигаркуНеповнолітні з Верховинщини жорстоко побили та мало не позбавили життя 27-річного Павла Петращука з Усть-Путили.

Після спекотного дня Павло Петращук пішов із друзями в бар \”Альянс\”, що в центрі Усть-Путили, випити по бокалу пива. Чоловіки заговорилися. Було вже за північ, коли він та ще один товариш перед тим, як розійтися по домівках, сіли на лавочку біля автобусної зупинки і викурили останні цигарки.

Аж раптом біля хлопців зупинився легковик марки \”Жигулі\”, з якої вийшов хлопець і попросив цигарку. Павло пояснив, що не має. У відповідь невідомий схопив з машини електрошокер та дерев’яну палицю (биту), з такими ж інструментами розправи вийшли ще двоє, і почали бити хлопців, повідомля\’ Galka.if.ua. Павло отримав декілька розрядів струму в область шиї, впав. Його товариша вдарили по обличчю та руці, тоді він почав бігти, щоб хоч когось покликати на допомогу.

Коли товариш Павла повернувся на місце події, той лежав без свідомості повністю облитий власною кров’ю. \”Швидка\” оперативно відреагувала на виклик. Лише на голові потерпілого наклали 56 швів.

Всі знали, хто вчинив цей злочин, бо товариш Павла впізнав недругів ще тієї ночі. Прийшли вибачитися винуватці аж через дев’ять днів.

— У потерпілого – тілесні ушкодження середньої тяжкості. Злочинці встановлені. Це неповнолітні особи із Білоберезки Верховинського району. Від них відібрані заяви про вчинення кримінальних правопорушень. Тривають слідчі дії. Неповнолітнім мають оголосити підозру. Вони спочатку не визнавали причетність до злочину. Однак, провівши декілька пізнань з цими особами і свідками, — визнали провину, — розповів начальник Путильського райвідділу міліції Петро Токар.

Порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України, за якою карають позбавленням волі на термін від трьох до семи років. Оскільки особи не досягли повноліття, однозначно, до них не буде застосована реальна міра покарання. Пом’якшуючою є обставина про визнання провини. Будемо встановлювати їхні умови проживання, участь у навчально-виховному процесі в школі, щоб з’ясувати характер злочину. А далі – рішення за суддею.