Список кандидатів у депутати Чернівецької обласної організації Всеукраїнське об\’єднання \”Свобода\”

1 Мельничук Віталій Кузьміч 24.04.1967 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Рідківці Новоселецький р-н
Чернівецька область
Перший кандидат 01.10.2015
2 Алтухов Артем Андрійович 06.04.1986 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не
працює М. Чернівці

3 Апостолюк Іван Васильович 18.01.1983 України Загальна середня ВО «Свобода» Тимчасово не працює М. Чернівці

4 Бабій Василь Миколайович 14.07.1958 України вища ВО «Свобода» електрик ТзОВ „Меблі Такабо” с. Чагор Глибоцький р-н

5 Баленецький Ігор Ярославович 02.02.1994 України Загальна середня ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Подвірне Новоселецькийр-н
6 Бельмега Андрій Васильович 17.02.1973 України Професійно-технічна ВО «Свобода» Приватний Підприємець Смт. Глибока
7 Білійчук Юрій Миколайович 04.08.1973 України вища ВО «Свобода» Приватний Підприємець С. Камянка Глибоцький р-н
8 Благодір Тетяна Сергіївна 29.10.1988 України Вища ВО «Свобода» Заступник голови кооператива ЖБК„Водограй” Чернівці
9 Боднар Богдан Маковійович 03.09.1990 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Кальнівці Кіцманський р-н
10 Гавалешко Віктор Павлович 17.02.1984 України Вища ВО «Свобода» Вчитель інформатики Берегометська НВК гімназія Смт.Берегомет, Вижницький р-н
11 Глушко Василь Семенович 27.11.1952 України вища ВО «Свобода» пенсіонер
М. СокиряниЧернівецька область
12 Голубнича Ганна Володимирівна 12.04.1939 України вища ВО «Свобода» пенсіонер С. Глибочок Стороженецький р-н
13 Горбачевська Олена Олегівна 11.04.1978 України вища ВО «Свобода» Головний бухгалтер ТОВ Буковинська фабрика „Кайрос” М. Чернівці
14 Гринчук Степан Георгійович 04.09.1990 України вища ВО «Свобода» Вчитель КостинецькаЗОШ С. Костинці Стороженецький р-н
15 Дишко Олена Олександрівна 15.06.1982 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Костинці Стороженецький р-н
16 Ілюк Андрій Робертович 29.06.1995 України загальна середня ВО «Свобода» студент ЧЮІНУ ОдеськаЮридична академія М. Чернівці
17 Кадук Віталій Миколайович 07.04.1984 України загальна середня ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Рідківці Новоселецькийр-н
18 Калмикова Олена Василівна 07.03.1964 України вища ВО «Свобода» викладач КБУ МШ № 1 М. Чернівці
19 Капустянська Іванна Іванівна 26.04.1993 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює с. Звенячин Заставнівський р-н Чернівецька
20 Когутяк Ярослав Миронович 12.01.1970 України вища ВО «Свобода» Директор Департамент екологфї та туризму Чернівецької обл.держ.адміністрації М. Чернівці
21 Крохмаль Віктор Дмитрович 13.08.1958 України вища ВО «Свобода» Директор ПП „Полюс-Буд” М. Чернівці Чернівецька область
22 Крушніцка Галина Богданівна 29.05.1958 України вища ВО «Свобода» пенсіонер С. Суховерхів Кіцманський р-н
23 Кузик Олександр Танасійович 04.02.1984 України вища ВО «Свобода» Вчитель Міліївська ЗОШ С. Мілієво Вижницький р-н
24 Кузик Тарас Богданович 28.06.1984 України вища ВО «Свобода» Головний спеціаліст Департамент агропромислового розвитку ЧернівецькоїОДА смт. Лужани Кіцманський р-н
25 Кучережко Людмила Юріївна 15.09.1966 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює С. Кам’яна Стороженецький р-н
26 Кушнір Павло Федорович 28.01.1991 України загальна середня ВО «Свобода» Тимчасово не працює Смт.Кельменці
27 Лейбюк Юрій Михайлович 17.04.1973 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює Смт. Вижниця
28 Личак Віктор Георгійович 11.04.1977 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює смт .Глибока Чернівецька область
29 Лінський Ярослав Юрійович 24.11.1983 України вища ВО «Свобода» вчитель Вижницька ЗОШ Смт. Вижниця
30 Ломінський Руслан Георгійович 06.03.1977 України Загальна середня ВО «Свобода» Тимчасово не працює С.Радгоспівка Герцаївський район
31 Лопуляк Ілля Костянтинович 02.09.1979 України вища ВО «Свобода» Заступник голови Глибоцька Районна Державна Адміністрація Смт. Глибока Чернівецька область
32 Марполь Валентин Вячеславович 13.01.1972 України Загальна середня ВО «Свобода» Фірма „ЕДБ” М. Новодністровськ Чернівецька обл.
33 Луцик Галина Миколаївна 25.07.1976 України вища ВО «Свобода» викладач Чернівецький кооперативний коледж М. Чернівці
34 Маланчук Юрій Борисович 04.05.1995 України Загальна середня ВО «Свобода» студент ЧНУІм. Федьковича М. Чернівці Чернівецька обл.
35 Мандрик Марія Вікторівна 12.09.1971 України вища ВО «Свобода» Доктор історичних наук,Доцент БДФЕУ М. Чернівці
36 Мартинюк Борис Іванович 05.11.1960 України вища ВО «Свобода» вчитель Олексіївська ЗОШ С. Олексіївка Сокирянський р-н
37 Мельничук Дмитро Костянтинович 11.02.1979 України вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює М. Чернівці
38 Москалюк Світлана Михайлівна 14.04.1988 України вища ВО «Свобода» вчитель Ванковецький ЗНЗ І-ІІ С. Гаврилівці Кіцманський р-н
39 Павлюк Іван Григорович 02.02.1966 України вища ВО «Свобода» Начальник Управління Управління укономічного розвиткута інфраструктури Хотинської районної держ. адміністрації М. Хотин Чернівецька область
40 Панкратова Ірина Петрівна 06.08.1994 Громадянин України вища ВО «Свобода» Заступник головного бухгалтера Стороженецьке МУВГ М. Стороженець Чернівецька область
41 Пивоварова Олена Іванівна 10.11.1961 України вища ВО «Свобода» ВикладачХімії Педагогічний коледжІм.Маковея при ЧНУ М. Чернівці
42 Підлубняк Анатолій Анатолійович 04.07.1985 України Вища ВО «Свобода» Тимчасово не працює Смт. Кельменці
43 Підлубняк Валентина Павлівна 05.09.1956 України вища ВО «Свобода» пенсіонер Смт. Кельменці
44 Поклітар Ростислав Іванович 18.08.1974 України вища ВО «Свобода» Приватний підприємець Смт. Неполоківці Кіцманський р-н
45 Лупаштян Руслан Костянтинович 14.07.1991 України вища ВО «Свобода» тимчасово не працює М. Чернівці
46 Попадюк Іван Миколайович 03.06.1979 України Вища ВО «Свобода\”Приватний підприємець М. Новоселиця
47 Попович Тетяна Василівна 03.06.1979 України Вища ВО «Свобода» Провідний спеціаліст відділу методичного забещпечення Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї , молоді та спорту м. Кіцмань
48 Попюк Яків Якович 18.10.1968 України Вища ВО «Свобода» Вихователь Селятинська ЗОШ інтернат 1-3 ступеня с. Селятин Путильськийр-н
49 Равлюк Ярослав Дмитрович 16.04.1979 України вища ВО «Свобода» Приватний підприємець С. Погоріліва Заставнівський р-н
50 Рошковський Василь Олександрович 10.01.1991 України загальна середня ВО «Свобода» Студент БДМУ С. Жилвка Новоселецькийр-н
51 Сиротюк Алла Костянтинівна 10.03.1968 України Вища ВО «Свобода» Старший вчитель Глибоцький ліцей Смт ГлибокаГлибоцькийр-н
52 Собко Микола Степанович 09.09.1962 України Вища ВО «Свобода» Перший заступник ДиректораДержавної екологічної інспекції у Чернівецькій області Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області м. Чернівці,
53 Стринадко Ілля Тодорович 29.07.1955 України загальна середня ВО «Свобода» – Пенсіонер М. Вижниця Вижницький р-н
54 Стукалова Ольга Миколаївна 17.09.1990 України загальна середня ВО «Свобода» – Тимчасово не працює М. Новоселиця
55 Танасс Оксана Євгеніївна 01.07.1977 України Вища ВО «Свобода» Вчитель німецької мови Путильська гімназія Смт. Путила Путильськийр-н
56 Томнік Іванна Василівна 23.10.1996 України загальна середня ВО «Свобода» Студент Новосеицький медколедж М. Новоселиця Новоселицький р-н
57 Тофан Микола Іванович 21.07.1963 України загальна середня ВО «Свобода» Зав. Постановчою частиною театру „Дивосвіт”Заставнівський ЦПК М. Заставна Заставнівський р-н
58 Туркевич Марія Костянтинівна 10.09.1959 України Вища ВО «Свобода» Страховий агент Страхова компанія С. Давидівка Стороженецький р-н
59 Чахлеу Андрій Костянтинович 26.08.1992 України Вища ВО «Свобода» Оператор ЧПУ-верстатник ТОВ „Меблі Токабо” С. Могилівка Герцаївський р-н
60 Шишкевич Галина Юріївна 05.02.1989 України Вища ВО «Свобода» – Тимчасово не працює С. Новоселиця Кельменецький р-н
61 Штефюк Дмитро Іванович 19.11.1970 України загальна середня ВО «Свобода» – Тимчасво не працює С. Банилів-Підгірний Сороженецьуий р-н
62 Щасливий Василь Васильович 15.05.1957 України Вища ВО «Свобода» Приватний пітприємець С. Вітрянка Стороженецький р-н
63 Яценюк Микола Петрович 11.02.1969 України Вища ВО «Свобода» – Тимчасово не працює См. Герца Герцаївський р-н