Громадські організації Чернівців закликали не голосувати за поплічників Януковича-Фірташа

Громадські організації Чернівців закликали не голосувати за поплічників Януковича-ФірташаНизка громадських організацій Чернівців звернулися до громади міста із відкритим зверненням, у якому вони засуджують факти підкупу на виборах, які були зафіксовані на виборчих дільницях у Чернівцях 25 жовтня, та закликали не обирати у другому турі виборів мера \”поплічників Януковича-Фірташа\”.

Повний текст звернення:

Шановна Чернівецька громадо!

Не минуло і двох років від Революції гідності, а контрреволюція знову піднімає голову у Чернівцях.

Сьогодні не можна уявити, як за партію, яка до останнього асоціювала себе з регіоналами і Януковичем, у складі якої нема ЖОДНОГО учасника Революції чи АТО, в нашому місті віддали голоси понад 20% виборців! Чому \”Опозиційний блок\” та інші сателіти й послідовники Партії регіонів потрапили до місцевих рад? Звісно, можна говорити про певну зневіру виборців і недопрацювання демократичних сил. Але хіба це привід для повернення старих часів регіональних князьків та \”смотрящіх\”?

Підкуп та обіцянки – це те, з чим звикли перемагати регіонали. Але переконані, цього разу їх діяльність не залишиться безнаказаною. Факти масової купівлі голосів мають отримати оцінку у правоохоронних органах.

Однак, дивують заяви окремих політичних лідерів, які пов\’язують себе з Майданом, про необхідність \”домовлятися\” з усіма силами, які пройшли до рад. Жодних перемовин і торгів з поплічниками режиму Януковича-Фірташа не може бути. Які можуть бути домовленості з людьми, на чиїх руках кров Небесної Сотні? З тими, хто розв\’язав війну на сході України?

У чернівчан попереду важливий крок. Від голосу кожного з нас залежить, щоб у другому турі на виборах міського голови не переміг перефарбований регіонал. Щоб наше місто не відкотилося у епоху безголових маріонеток, дерибану та \”рєшал\”.

Віримо у розум і виваженість городян. Нехай міжпартійні чвари відступлять перед необхідністю підтримати європейське, демократичне майбутнє Чернівців!

Звернення підтримали:

ЧОО \”Майдан\”

Чернівецьке обласне об’єднання Всеукраїнського товариства \”Просвіта\”імені Тараса Шевченка

Обласне товариство польської культури імені Адама Міцкевича

Чернівецький відділ Союзу Українок

Обласне об’єднання Всеукраїнської ліги жінок

Обласний осередок Всеукраїнської асоціації жінок \”Славія\”

Румунський культурологічний центр \”Еудокіу Гурмузакі\”

Обласний благодійний фонд культури \”Дім румунської мови\”

peredplata