На Буковині карали за салюти на Новий рік. ДОПОВНЕНО

На Буковині карали за салюти на Новий рік. ДОПОВНЕНОНапередодні нового року воїни АТО звернулися до людей України із закликом не використовувати піротехніку у час, коли на сході війна і там справжні вибухи та смерті. Мер Чернівців заборонив салюти.

Але не всі прислухалися до заклику воїнів і не виконали розпоряджень міського голови. Це були негідники. Вони зумисне гатили у небо вибуховими пристроями, тішилися з цього і насміхалися над тими, хто своєю кров\”ю і життям захистив їх від російських фашистів. Особливу канонаду влаштували багачі з хутора Мальованка на околиці Чернівців по дорозі на Сторожинець. Та родість скоробагатьків була тимчасовою. Ще не встиг осісти дим від новорічних салютів, як у двір Василя К. увірвалися невідомі у камуфляжах та балаклавах. Вони вивели з палацу всіх святкувальників, поклали на мерзлу землю і розстріляли вікна та покрівлю Василевого триповерхового будинку.
Подібну спецоперацію невідомі провели ще у трьох сусідів Василя, з дворів яких у небо злітали спалахи від салютів.

У той же час на іншому боці Чернівців були розстріляні вікна та вітрини двох барів і одного кафе, де також \”салютували\” новому рокові.

До правоохоронців не надійшло жодної заяви від салютувальників.

Прізвища й адреси тих салютувальників, яким від 20 до 50 років, передані військовому комісарові. Їх будуть одними їз перших призивати на захист Украіни у зону АТО.

А вони раділи, що кари не буде. Буде кара негідникам!

P.S. Все описане вище на щастя, а комусь і на жаль, не мало місця у нашому місті у нашому дворі, на наших вулицях. Окрім салютів. Вони були. І бидло салютувало у той час, коли воїни АТО на Донбасі мерзли у бліндажах і чули та бачили інші \”салюти\”. Салютувальників у Чернівцях цього разу ніхто не карав. Тож міліції не варто ходити по хатах, шукати \”потерпілих\”. Їх нема. Краще міліціонерам треба було навідатися у двори цих скоробагатьків під час салютування, зупинити це, пртягнути до відповідальності тих, хто порушив розпорядження міського голови. Якщо влада і правоохоронці не будуть діяти, то може статися так, як було описано вище. А цього нікому не треба. Тож треба думати і діяти.