У Карпатах зніматимуть українсько-італійський фільм «Ізі»

10 лютого у Києві розпочнеться перший знімальний день українсько-італійського фільму «Ізі» та традиційне урочисте розбиття тарілки за участі український та італійських кінозірок.

Кінофільм «Ізі» – це перша українсько-італійська ко-продукція, що створюється за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури Італії та Фріулі Венеція Джулія Аудіовізуального фонду. Бюджет проекту сягає 1,2 млн. євро.

Зйомки фільму проходитимуть в Україні (у Києві, Львові та Карпатах) та в Італії (Градо). Фільм зніматиметься двома мовами – українською та італійською.

З української сторони виробництвом стрічки займаються Олег Щербина та Юлія Чернявська (Fresh Production Group), з італійської – Кіара Барбо (Pilgrim Film) та Массімо Ді Рокко (Bartleby Film).

Режисером і сценаристом «Ізі» виступає італійський режисер та сценарист Андреа Маньяні, відомий своїми роботами «Distretto ди Polizia 11» (2011), «L\’Ispettore Coliandro» (2008-2009), «Dove?» (2009), «Caffè Trieste» (2009), «Look at Me» (2006). Сценарій стрічки «Ізі» був створений у співробітництві з Mediterranean Film Institute script workshop за участі відомого грецького сценариста та письменника Нікоса Панайотопоулоса.

Оператор фільму – один з талановитіших молодих операторів України Дмитро Недря. В цьому році він працював над проектами «Микита Кожум’яка» (2016) і «SELFIEPARTY» (2016) режисера Любомира Левицького.

Головні актори фільму: італійський актор Нікола Ночелла, український актор Остап Ступка, а також італійська акторка Барбара Буше.

Зйомки фільму плануються завершити у кінці квітня 2016 року в Італії. Прем’єра стрічки відбудеться у 2017 році.

Кінострічка «Ізі» – це комедія, яка розповідає про пригоди депресивного 40-річного італійця Ісідоро – колишнього красеня й успішного пілота-автогонщика, який опустився на самісіньке дно відчаю і, будучи навіть не в змозі вкоротити собі віку, змушений коритися старшому братові – єдиному, хто ще підтримує в ньому іскру життя. Тож тепер Ізі виконує його завдання — везе із Італії у високогірне карпатське село труну із тілом загиблого на будівництві українського заробітчанина.

За матеріалами прес-служби Міністерства культури