БУКОВИНЕЦЬ НАМАГАВСЯ ПІДКУПИТИ ПРИКОРДОННИКІВ

БУКОВИНЕЦЬ НАМАГАВСЯ ПІДКУПИТИ ПРИКОРДОННИКІВНа сьогоднішній день прикордонники Чернівецького загону спільно зі своїми румунськими колегами та представниками інших правоохоронних органів області продовжують нарощування зусиль щодо подолання та протидії контрабандній діяльності на Буковині.

Ставлячи протиправні елементи у безвихідь, ті у свою чергу стараються знайти шляхи та виходи аби продовжувати реалізовувати свої чорні схеми з переправлення тютюнової продукції до Румунії. Про це інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, вчора увечері прикордонним нарядом відділу «Красноїльськ» в ході патрулювання помічено одну особу, яка підійшла до охоронців кордону з пропозицією. Чоловік запропонував прикордонникам посприяти у протиправній діяльності пов’язаній з переміщенням до Румунії тютюнових виробів. За це 30-річний буковинець обіцяв винагороду у 50 євро за переправлення одного ящика цигарок, всього він планував перемістити вісім ящиків. Факт спроби дачі неправомірної вигоди прикордонники зафіксували за допомогою технічних засобів. Після цього чоловіка було затримано та доставлено до прикордонного підрозділу. Як пізніше з’ясувалося, порушником виявився житель населеного пункту Іжівці Сторожинецького району.

Після прибуття представників Національної поліції, по факту затримання чоловіка були складені відповідні процесуальні документи. За спробу дачі неправомірної вигоди правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

peredplata