\”Три сестри\” Чехова у Чернівцях

У Чернівцях, 8 квітня представлять спектакль, який стирає межу між видами мистецтв, артисти, для яких немає неможливого: танцювальна драма «Три сестри» – це абсолютно новий і несподіваний синтез слова, музики і пластики.

"Три сестри" Чехова у Чернівцях

Одна з найпопулярніших і, в той же час, самих незвичайних п`єс А. П. Чехова надихнула молоду творчу команду, що складається з режисера Іллі Мощіцкого, хореографа Миколи Бойченка і композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору. П`єса, в якій відсутній сюжет у звичному його розумінні, якнайкраще підійшла для подібного театрального проекту, в якому на першому місці стоїть емоційне і чуттєве відчуття світу. Неоднорідність виконавського складу, який поєднав у собі танцівників і акторів, дозволить глядачеві під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми про сенс буття і пошуках щастя.

Виконавською ядром спектакль став балет D`Arts, артисти якого вперше приміряють на себе амплуа драматичних акторів. Музика, створювалася Дмитром Саратським спеціально для проекту в живому процесі пошуку і реалізації нових ідей. Режисер Ілля Мощіцкій про виставу:

\”Три сестри – п`єса, головними дійовими особами якої є час і нескінченні питання сенсу людського існування. На початку 20-го століття це було шоком для глядача, шоком це залишається і тепер. Через більше ніж сто років, п`єса набирає і набирає актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства та інтелігентності, розрахунку і совісті розростаються, створюючи і збільшуючи прірви між людьми. Ми всі так само сілімся стати щасливими, і все так само прислухаючись до себе, завмираючи перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої головні питання до людини, а ми у свою чергу намагаємося на них відповідати своїм спектаклем, розмірковуючи і продукуючи нові пошуки і нові теми\”.

8 квітня, 19:00, Чернівці.