У Чернівецькій області \”погоріли\” на хабарі службовці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій

26 квітня 2016 року військова прокуратура Чернівецького гарнізону за матеріалами та спільно з УСБУ в Чернівецькій області в рамках контролю за вчиненням злочину задокументувала факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника частини – начальником групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області. Про це інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.
.

У Чернівецькій області "погоріли" на хабарі службовці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Грошові кошти в розмірі 12 тис грн, одержані за попередньою змовою з начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС у Чернівецькій області, призначалися за сприяння громадянину у здійсненні підприємницької діяльності.

Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час обшуку службового кабінету одного з посадовців. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Вирішується питання про повідомлення зловмисникам про підозру, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.