До уваги буковинців! Перейменування вулиці не зобов’язує негайно змінювати реєстрацію

До уваги буковинців! Перейменування вулиці не зобов’язує негайно змінювати реєстраціюПерейменування вулиці не зобов’язує громадян і підприємства відразу змінювати реєстрацію.
Про це повідомляє Інститут національної пам\’яті з посиланням на відповідь Міністерства юстиції на запит з цього приводу.

Як повідомляється в листі, законом про декомунізацію не визначено термін для внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку зі зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

Враховуючи вищезазначене, суб’єкти господарювання можуть вносити зміни щодо назви вулиці у загальному порядку при внесенні змін до своїх установчих документів, пов’язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.

Як відомо, протягом останніх місяців у рамках закону про декомунізацію в Україні були перейменовані сотні населених пунктів, вулиць, площ і т.д., які носили назви, пов\’язані з комуністичним режимом.
Джерело: Українська правда