Буковинець разом з колегами підірвався на полігоні неподалік Чернігова

Буковинець разом з колегами підірвався на полігоні неподалік ЧерніговаВійськовий строковик з Чернівецької області підірвався на Гончарівському полігоні в Чернігівській області. Наразі військовий перебуває в столичному госпіталі.
Про це повідомляє \”Буковинська правда\”.

Відомо, що разом з ним на Гончарівському полігоні в Чернігівській області підірвалися ще двоє військових з Харківщини, які померли одразу на місці.

Слідчимим було встановлено, що троє військовослужбовців строкової служби військової частини розпалили вогнище на неперевіреній ділянці полігону, де здетонував та вибухнув невстановлений вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху загинуло двоє військових та ще один отримав тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми та струсу головного мозку.

Наразі слідчими військової прокуратури гарнізону проводиться огляд місця події та інші першочергові слідчі дії, направлені на встановлення обставин та причин вибуху, перевіряються дії командування військової частини на предмет неналежного виконання службових обов\’язків щодо проведення заходів з прибирання територій полігону після проведення навчань та учбових стрільб. За фактом вибуху на військовому полігоні в Чернігівській області, внаслідок якого загинули українські військові, розпочато кримінальне провадження. Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею \”Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення\”.