Буковинець Москаль може стати послом України в Румунії

З\’явилася інформація про ймовірне призначення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля послом України в Румунії.

Буковинець Москаль може стати послом України в Румунії

Уже найближчим часом на Закарпатті очікуються серйозні кадрові пертурбації. Причому мова йде про першу особу області. Як стало відомо depo.ua, Президентом вирішено питання про те, щоб призначити нинішнього губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля послом до Румунії, передають Патріоти України.

Тут варто зазначити, що Москаль потрапив на західний кордон не просто так. Він був переведений з Луганської області до Закарпаття після сумнозвісної стрілянини у Мукачеві за участі бійців \”Правого сектора\”, що трапилася 11 липня 2015 року. Буквально за кілька днів, 15 липня, президент Петро Порошенко викликав Москаля з Луганщини та представив як нового голову Закарпатської ОДА. Тоді глава держави зазначив, що \”Закарпаття схоже на \”ДНР\” і \”ЛНР\” і новий губернатор Геннадій Москаль зуміє \”навести в регіоні порядок\”.

Власне позиція була дуже чітка – примушення місцевих кланів до миру. Особлива увага при цьому приділялася сім\’ї Балог. У цьому напрямку Москаль досягнув суттєвих успіхів, фактично приструнивши один з наймогутніших кланів Закарпаття. На місцевих виборах до Закарпатської облради Віктор Балога залишився в меншості.

На цьому б все мало і скінчитися: місію міліціонера-пенсіонера виконано. Як-ніяк Москалю вже 66 років. Нібито вже пора на відпочинок. Втім, після певної паузи енергійний та непосидючий Москаль нагадав про себе новими скандалами. Геннадій Геннадійович почав розбиратися з сумнозвісною закарпатською контрабандою, незаконною вирубкою деревини, тощо. Чим знову розбурхав Закарпаття, а це нікому особливо непотрібно. Зокрема, Москаль попередив, що у Львівському суді розповість про корупційні схеми, за якими держлісгоспи вирубують українські ліси й під виглядом дров вивозять за кордон. Можна не сумніватися, така інформація у Москаля є.

Ось і відправляють діда-Москаля у почесне заслання – в Румунію. Тут варто додати, що для Москаля Румунія не надто чужа країна. Він їздить туди мало не кожних вихідних.

Втім, у разі чого старий генерал міліції завжди може повернутися на Батьківщину, якщо він буде знову потрібен у якійсь проблемній області.

peredplata