На Буковині поліцейські допомагають прикордонникам уникати великих черг в пунктах пропуску

На Буковині поліцейські допомагають прикордонникам уникати великих черг в пунктах пропуску

Для підтримання правопорядку та створення комфортних умов для подорожуючих прикордонники Чернівецького загону спільно із поліцейськими області вживають ряд заходів, які призводять до зменшення часу, необхідного законослухняним громадянам для перетину державного кордону в пунктах пропуску – повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Зокрема, цього року вперше на законодавчому рівні врегульовано механізм спільних дій підрозділів Національної поліції України та Державної прикордонної служби при виникненні черг перед пунктами пропуску.

У разі накопичення на кордоні з Румунією чи Молдовою більше 50 транспортних засобів, прикордонники повідомляють про це чергову частину регіонального управління Національної поліції, які зобов’язані направити до відповідного пункту пропуску наряд поліції.

Для наведення порядку у черзі перед пунктами пропуску поліцейські організовують дорожній рух та усувають перешкоди у русі транспортних засобів.

Також вони проводять превентивну роботу з учасниками дорожнього руху. А в деяких випадках, визначених законодавством України, приймають рішення про застосування адміністративних стягнень до водіїв, які порушили Правила дорожнього руху. Крім того, при необхідності поліцейські зобов’язані інформувати відповідні територіальні підрозділи поліції щодо виклику додаткових сил правоохоронців.