\”Батьківщина\” перешкоджає очищенню Чернівецької міськради від \”регіоналів\”, – Максим Бурбак

"Батьківщина" перешкоджає очищенню Чернівецької міськради від "регіоналів", - Максим БурбакСпільними зусиллями зупинемо реванш регіоналів Фірташа в стінах Чернівецької міськради

Представники фракції \”Батьківщина\” в парламентському Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування гальмують розгляд питання про перевибори Чернівецької міської ради.

Про це під час брифінгу в парламенті заявив керівник фракції \”Народний фронт\” Максим Бурбак.

\”Прикро, що голова профільного комітету від \”Батьківщини\” гальмує розгляд цього питання. Бачимо, що він таким чином відстоює союз \”Батьківщини\” з колишніми \”регіоналами\” в Чернівецькій міській раді і виступає захисником залишків команди Фірташа\”, – наголосив він.

\”Там ситуація патова. Колишні \”регіонали\” з профірташевської запроданської фракції, об\’єднавшись з фракціями \”Батьківщини\”, \”Самопомочі\”, \”Народного контролю\”, гальмують ситуацію в міській раді. Блокують всі програми, закупівлю нових тролейбусів, оновлення інфраструктури. Тому міський голова звернувся до Верховної Ради, щоб вона допомогла в законний спосіб у вирішенні цього конфлікту\”, – сказав Максим Бурбак.

Він підкреслив, що фракція \”Народного фронту\” наполягатиме якнайшвидше призначити позачергові вибори.

\”Я звертаюсь до Голови Верховної Ради, щоб терміново було створено робочу групу з виїздом на місце. Дослідити цю ситуацію із залученням депутатів-мажоритарників, щоб врешті-решт допомогти чернівецькій громаді побороти фірташівських запроданців\”, – підкреслив Бурбак.

\”Будемо робити все, щоб у законний спосіб допомогти громаді Чернівців обрати новий склад міської ради, яка буде працювати на громаду, а не на біглих олігархів\”, – додав керівник фракції.

peredplata